ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

کاربران آمريکايي در صدر استفاده از توييتر 


 • کاربران آمريکايي در صدر استفاده از توييتر


  به گزارش ايسنا، توييتر که بدون شک يکي از بزرگترين و تاثيرگذارترين شبکه‌هاي اجتماعي محبوب و مورداستفاده کاربران در سراسر جهان به شمار مي‌رود، پلت‌فرم متفاوتي است تا کاربران در فضاي مجازي بتوانند به صورت آزادانه نقطه نظرات خود را با ديگر دنبال‌کنندگان و دوستان خود به اشتراک بگذارند و با قابليت‌هاي متعدد توييتر همچون هشتگ، موضوعات بحث داغ روز را تبديل به ترندهاي برتر در اين شبکه اجتماعي کنند تا کاربران در سراسر جهان متوجه اهميت موضوع مربوطه شوند.


  به تازگي کارشناسان فعال در موسسه تحقيقاتي و آماري استاتيستا گزارش جديدي را از تعداد کاربران توييتر منتشر کرده‌اند که نشان‌دهنده استفاده کاربران از پلت‌فرم اين شبکه اجتماعي در ژوئيه 2019 ميلادي است.  بر اساس نمودار زير، بيشترين استفاده از توييتر را کاربران آمريکايي به خود اختصاص داده و بدين ترتيب در جايگاه نخست اين نمودار جاي گرفته‌اند. طبق آمار، ايالات متحده آمريکا در ماه گذشته ميلادي، ميزبان 48.65 ميليون کاربر فعال در ماه بوده است.  


  بعد از آن، کاربران ژاپني و انگليسي که در جايگاههاي دوم و سوم نمودار فوق قرار گرفته‌اند که به ترتيب ميزبان 36.7 و 14.1 ميليون کاربر فعال در ماه ژوئيه 2019 بوده‌اند.


  در اين نمودار، عربستان سعودي با جاي دادن 9.9ميليون کاربر فعال در ماه، ترکيه با 8.6 ميليون، برزيل با 8.28 ميليون، هند با 7.75 ميليون، مکزيک با 7.02 ميليون، اسپانيا با 6.71 ميليون و روسيه با 6.63 ميليون کاربر فعال در ماه به ترتيب در رتبه‌هاي چهارم تا دهم اين جدول رده‌بندي قرار گرفته‌اند.


  توييتر همواره يکي از شبکه هاي اجتماعي آمريکايي بوده که علي‌الخصوص بعد از برگزاري انتخابات رياست جمهوري در اين کشور که به پيروزي دونالد ترامپ منجر شد، زير تيغ سياست‌مداران و نمايندگان کنگره رفته و به منظور دفاع از حيثيت خود بارها در برابر سياست‌مداران ايالات متحده و مقامات دولتي اين کشور بر حفظ حريم خصوصي کاربران و رعايت قوانين و مقررات شبکه‌هاي اجتماعي شهادت داده است.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز تخصصی چاپ متین iranarc02 وبلاگ لینک سیتی وبلاگی مناسب برای همه افراد... منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی وبلاگ وادی علم پیچک نگار